5/26/2016

JAKI PREZENT PODAROWAĆ BLISKIEJ OSOBIE?


Boże Narodzenie, Wielkanoc, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Pierwsza Komunia Święta, Dzień Matki, Dzień Ojca, Babci, Dziadka... Kalendarz jest tak napakowany ważnymi datami, że właściwie średnio przynajmniej raz na miesiąc obchodzimy jakąś ważną uroczystość, co za tym idzie, chcemy obdarować jubilatów jakimś ciekawym, oryginalnym prezentem. Głowimy się, co kupić, aby spodobało się osobie obdarowywanej? Co będzie stosowne? Co się jej przyda?

W tym przypadku z pomocą przychodzi strona mygiftdna.pl. Firma specjalizuje się w sprzedaży prezentów personalizowanych, z indywidualnymi nadrukami lub grawerami. Bez wątpienia obdarowana osoba ucieszy się z upominku wyprodukowanego specjalnie dla niej. Wybór jest bardzo duży. Znajdziemy tam eleganckie portfele, kalendarze i notesy, deski do krojenia, kubki, bidony, plakaty, obudowy na telefon, pendrive i wiele, wiele więcej. Jeśli potrzebujemy prezentu na szybko, nie ma się czym martwić, kurier z bardzo dokładnie zabezpieczoną (na zamówienie może być już nawet zapakowaną!) paczką zapuka do naszych drzwi już na drugi dzień od zamówienia!

Dla mamy, z okazji jej święta wybrałam deskę do krojenia, którą możecie zauważyć na zdjęciach. Z pewnością jej się przyda, jako, że spędza dużo czasu w kuchni. Produkt wyprodukowano ze sprasowanej trawy bambusowej, natomiast grawer wykonany został techniką laserową. Wszystko tak ładnie się prezentuje, że aż żal używać! Moja mama zażyczyła sobie, by powiesić deskę w widocznym miejscu, żeby wszyscy mogli ją widzieć i podziwiać, więc z krojenia chyba nici! Niby to tylko kawałek drewna, a jednak uronił łzy wzruszenia z oczu mojej rodzicielki. Cieszę się, że mogłam sprawić jej radość w tym szczególnym dniu!

Z całego serca polecam firmę MYGIFTDNA. Jestem przekonana, że Was nie zawiedzie!
LINK DO DESKI <KLIK>
STRONA PRODUCENTA <KLIK>
FANPAGE MYGIFTDNA.PL <KLIK>
YOUTUBE MYGIFTDNA.PL <KLIK>