5/01/2017

WSZYSTKO DO CIEBIE WRÓCI


Wszystko co widzimy wokół siebie jest formą energii. Podobne energie dążą do siebie. Zgodnie z tą zasadą – energia, którą dajemy z siebie – każdego dnia – w zupełnie niewidoczny i nieświadomy dla nas sposób – prowadzi nas w kierunku ludzi, wydarzeń, sytuacji itd. o takiej samej wartości. To kim jesteśmy można porównać do magnesu. To co pojawia się obecnie w naszym życiu – to po prostu nasze przekonania, myśli, oczekiwania i to w co uwierzyliśmy w przeszłości – wracające do nas jak bumerang. 
Tak naprawdę to od nas zależy nasza przyszłość. Jeśli chcemy być szczęśliwi- dajmy też szczęście innym. Darzmy ludzi pomocą i dobrą radą, bo nie wiemy, kiedy sami będziemy jej potrzebować. Dzielmy się tym, co mamy- kiedyś to nam może czegoś zabraknąć. Obdarowujmy bliskich tym, co najlepsze. Traktujmy tak, jak chcielibyśmy być traktowani przez nich. Dobro zawsze wraca, ale zło również i to ze zdwojoną siłą.  Bądźmy po prostu dobrymi ludźmi. Swoimi dobrymi uczynkami zmieniajmy cały wszechświat. Kiedy pomagamy innym, pomagamy też sobie, bo wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas.

6 comments:

 1. Osobiście wierzę, że dobro zawsze powraca :) Dlatego staram się pomagac no i być miła dla innych :) Piękne zdjęcia <3

  ReplyDelete
 2. Z jednej strony zgadzam się z tym co napisałaś, ale z drugiej nie bardzo zgadzam się z cytatem, który mówi prawie to samo. Ładne zdjęcia!

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/2017/03/co-kupiam-w-anglii.html

  ReplyDelete
 3. Wierzę w karmę i staram się robić dobrze, ale czasami są takie chwile...
  Śliczne zdjęcia!

  http://weruczyta.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Nigdy nie wyznawałam tego, że dobro lub zło wraca. I nadal tego nie robię. Jednak dobrymi ludźmi powinniśmy być. Nie każdy potrafi, nie każdy chce. Ja się staram jednak mam świadomość, że nie zawsze mi wychodzi.
  ig: oliwiaoleszczyk
  littleredcherrysmile.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. W dużej części na pewno zależy. :) Ładny wisiorek.

  Pozdrawiam
  Sara's City

  ReplyDelete
 6. Dokładnie tak! Nasza przyszłość zależy tylko od nas, karma wraca! :)

  Jull.pl - klik!

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.